KONFERENCJA
skierowana do młodych ludzi zainteresowanych tematami rozwoju osobistego, przedsiębiorczości oraz edukacji.
________
U jej podstaw, leży idea spotkania utalentowanych studentów z przedstawicielami biznesu, ekspertami oraz liderami opinii w celu znalezienia rozwiązań problemów z jakimi obecnie zmagają się młodzi ludzie.

Inspire

Przedstawiciele biznesu, eksperci oraz liderzy opinii z całego kraju dzielą się swoja wiedzą z delegatami. Dyskusje obracają się wokół tematu przewodniego konferencji. Ta część dnia przyjmuje formę krótkich przemówień, które mają na celu zainspirować uczestników i pomóc w przyjęciu stanowiska na dany temat.

Engage

Nasi goście angażują delegatów przez warsztaty, rozmowy i dyskusje, w ten sposób przekazują nową perspektywę na tematy związane z forum. Studenci oraz przedstawiciele biznesu wymieniają opinie i budują wzajemne zrozumienie dotyczące problemu oraz zastanawiają się nad możliwymi rozwiązaniami, jakie mogą zostać wdrożone, aby odpowiedzieć na potrzeby otoczenia.

Act

Delegaci po całym dniu nauki i inspiracji, spotykają się razem w miejscu, w którym mogą zastanowić się i przemyśleć swoje stanowisko dotyczące omawianego problemu. W całym procesie towarzyszą im eksperci oraz prelegenci. Celem jest wypracowanie rozwiązań i zamiana pomysłów na konkretne działania, które każda osoba zaangażowana w forum może podjąć przyczyniając się do rozwiązania problemu, na temat którego prowadzona była dyskusja.

Koordynator Narodowy:

Katarzyna Biernat
tel.: 692396051

Zapraszamy na nową odsłonę strony w marcu.

  Powered by